Strefa klienta

Kim jesteśmy

AEnO.pl – Aukcje Energii Online- jest pierwszym polskim serwisem, umożliwiającym średnim i dużym Odbiorcom energii elektrycznej korzystanie w pełni z liberalizacji rynku energii elektrycznej po roku 2007r., zgodnie z zasadą TPA (ang. "Third Party Access" - zasada dostępu stron trzecich)

AEnO.pl jest internetową platformą aukcyjną, dającą możliwość zawierania kontraktów na sprzedaż energii elektrycznej w czasie rzeczywistym, pomiędzy Odbiorcami końcowymi a Spółkami Obrotu oraz ich Autoryzowanymi Przedstawicielami. Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jest zgodna z obowiązującym Prawem Energetycznym i w pełni bezpieczna, nie ma możliwości przerw w dostawie energii, gdyż za przesył w dalszym ciągu odpowiedzialny jest miejscowy dystrybutor energii.

Organizując aukcje energii dla określonego wolumenu Odbiorcy, Spółki Obrotu dokonują licytacji ceny sprzedaży w czasie rzeczywistym. Naszym Klientom - Odbiorcom energii elektrycznej daje to pewność zakupu najtańszej energii i tym samym ograniczenie kosztów jej zakupu do minimum.

Założycielami AEnO.pl są osoby z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich oraz sprzedażowych w branżach elektroenergetycznej oraz telekumnikacyjnej. Dogłębna znajomość rynku, jego potencjału oraz oczekiwań Klientów, pozwoliła nam zbudować innowacyjną platformę aukcyjną, która jako pierwsza kreuje w pełni rynek konsumenta w branży energetycznej. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem energetycznym, optymalizując parametry umów Klienta tak, aby zakupiona energia była najtańszą energią.

 

Bądź innowacyjny- zaufaj AEnO.plskontaktuj się z nami lub wypełnij formularz.